Dostawa

Zamówienia realizujemy przy współpracy z firmą kurierską DPD. Nasz cennik dostaw opiera się na prostych zasadach i stałych stawkach. Opłata nie zależy od wielkości paczki, a jedynie od wartości zamówienia oraz wybranej formy zapłaty:

 

19,00 PLN brutto - przelew (przedpłata)

25,00 PLN brutto - pobranie (płatność przy odbiorze)

WYSYŁKA GRATIS - do zamówień powyżej 1000 PLN brutto  

 

 

Status przesyłki mogą Państwo monitorować na stronie przewoźnika:

Kurier DPD: kliknij aby przejść do stony a następnie wpisz nr listu przewozowego

* 99% przesyłek jest doręczanych na drugi dzień od nadania (dotyczy dni roboczych).

 

UWAGA! Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku w adresie dostawy.

Pełne warunki przewozu towarów oferowane przez danego kuriera są przedstawione na jego stronie internetowej.

mitte24.pl to sklep internetowy z produktami marki LOCTITE®. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne kleje błyskawiczne, kleje do zabezpieczania gwintów, kleje do osadzania łożysk, uszczelniacze połączeń rurowych, kleje akrylowe, żywice epoksydowe do napraw stali, żeliwa, aluminium, oraz inne produkty uzupełniające takie jak: zmywacze, odtłuszczacze, smary itp. Szeroka gama wysokiej jakości produktów LOCTITE® może być wykorzystana wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zastosowania wydajnych i wysoce specjalistycznych rozwiązań. Postaw na jakość i innowacyjność - zaufaj produktom LOCTITE®.