Loctite 5075 z tytułem "Produkt Roku 2012"

Loctite 5075 z tytułem
Celem konkursu "Produkt Roku" Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Zakładów Przemysłowych Edycja 2012 jest promocja najlepszych produktów mających zastosowanie w zakładach przemysłowych w Polsce.
 
W I etapie konkursu, jury konkursowe, w skład którego weszli wybrani przedstawiciele środowiska naukowego oraz eksperci do spraw przemysłu, wybrali produkty, które wyróżniają się innowacyjnością, przydatnością w praktyce, łatwością w użyciu, potencjalnym zyskiem ekonomicznym i pozaekonomicznym związanym z zastosowaniem produktu. W II etapie Konkursu o zwycięstwie zdecydowali  Czytelnicy magazynu i portalu Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Zakładów Przemysłowych.
 
Taśma izolacyjno-uszczelniająca Loctite 5075 to nieklejąca, samozespalająca się taśma wszechstronnego użytku odporna na ekstremalne warunki. Ta innowacyjna taśma nie zawiera kleju. Po rozciągnięciu i owinięciu wokół powierzchni, taśma zespala się ze sobą, błyskawicznie uszczelniając i zabezpieczając obszar przed dostępem powietrza i przeciekaniem wody, korozją oraz zadrapaniami. Ponadto stożkowo zakończone krawędzie taśmy zapewniają jej równomierną grubość.
(Źródło: http://www.loctite.pl/homepage.htm)
 

 

Data dodania: 2014-09-16 15:15:50

mitte24.pl to sklep internetowy z produktami marki LOCTITE®. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne kleje błyskawiczne, kleje do zabezpieczania gwintów, kleje do osadzania łożysk, uszczelniacze połączeń rurowych, kleje akrylowe, żywice epoksydowe do napraw stali, żeliwa, aluminium, oraz inne produkty uzupełniające takie jak: zmywacze, odtłuszczacze, smary itp. Szeroka gama wysokiej jakości produktów LOCTITE® może być wykorzystana wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zastosowania wydajnych i wysoce specjalistycznych rozwiązań. Postaw na jakość i innowacyjność - zaufaj produktom LOCTITE®.